Visio maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om de inhoud af te stemmen op uw wensen, verbeteringen aan te brengen, maar ook om d.m.v. online trackers, die pas actief zijn na uw expliciete toestemming, om de koppeling met social media eenvoudiger te maken.

Bel 088 585 85 85 Contact

Nijmegen: Macula Café (28-11-2025)

28-11-2025 | 14.00 tot 16.00 uur, inloop vanaf 13.30 uur

Het Macula Café wordt georganiseerd door de MaculaVereniging. Vast onderdeel van elke bijeenkomst is het uitwisselen van ervaringen en het delen van ideeën met elkaar. Iedereen uit de regio, met of zonder visuele beperking, is van harte welkom. Uiteraard zijn begeleiders ook welkom.

U bent van harte welkom, maar wel graag even aanmelden. 

Onderwerpen

Bij iedere bijeenkomst staat er een onderwerp centraal. Het onderwerp van de volgende bijeenkomst volgt.

Thema vrijdag 28 november:

Nu de herfst volop zijn intrede heeft gedaan, is het binnenkort weer tijd voor een bijeenkomst van het MC Nijmegen. Deze middag gaan we het hebben over het krijgen van de diagnose maculadegeneratie — en wat nu? Wat doet dit met je?

Uiteraard is er ook weer voldoende tijd voor onderlinge contacten en het uitwisselen van ideeën en ervaringen.

U bent van harte welkom! De koffie en thee staan voor u klaar. Wel graag even opgeven als u wilt komen. Aan de deelname zijn geen kosten verbonden.

Praktische informatie en aanmelden

  • Tijd: 13.30 tot 15.30 uur. Inloop vanaf 13.00 uur
  • Locatie: Visio Nijmegen, Javastraat 104, 6524 MJ Nijmegen
  • Auto: in de wijk kunt u betaald parkeren
  • Openbaar vervoer: vanaf NS-station 15 minuten lopen, vanaf dichtstbijzijnde bushalte 10 minuten lopen.
  • Aanmelden via: maculacafenijmegen@gmail.com 

Snel naar informatie